POVRCHY SKI365

Rozdílnost požadavků zákazníků podle druhů lyžování určuje rozmanitost použitého kluzného materiálu i jeho potřebných úprav (modifikace). Další požadavky určují  navrhnout způsob pokládání povrchů podle cílových podmínek a druhu podkladu. To vše tvoří naše aktuální know-how k technologii, naši dovednost. Povrchy Ski365 vám umožní lyžování v létě, bez ohledu na počasí. V přírodě i ve městě. 365 dnů v roce.

  • CELOROČNÍ BĚŽKOVÁNÍ A LYŽOVÁNÍ
  • OPTIMÁLNÍ KLUZNÉ VLASTNOSTI
  • BEZ OHLEDU NA POČASÍ
  • 365 DNŮ V ROCE
umělý povrch nanoSKI pro letní lyžování

NA CO JSOU POVRCHY VHODNÉ?

Kluzné povrchy umožňují vytvořit umělou sjezdovku i běžkařskou stopu. Umí také doplnit nebo nahradit nedostatek sněhu v technických místech. Umožní třeba i letní lyžování. Speciální povrch je určen jak pro vnitřní (indoor), tak i pro venkovní (outdoor) instalace. Na povrchu je dosahován dostatečný skluz lyží, takže lze vytvořit umělou sjezdovku v místech, kde nejsou optimální klimatické podmínky. Lze jím třeba prodloužit zimní sezónu. Dají se s ním také upravit místa, kde je náročnější údržba povrchu. Jde převážně o plochy u nástupu a výstupu z lanovek, pohyb přes turnikety, po lávkách, mostky přes nerovnosti, trasy pod vleky apod. Podobně je to s náhradou sněhu pro vytvoření běžkařských tratí. Povrch umožňuje dobrý skluz i dostatečný odraz běžek bez nutnosti jejich mazání.

Kluznými povrchy můžete vytvořit také sjezdovku nebo trať, kde nikdy nestály – ve městě, v obchodním centru, na koupališti i u sebe na zahradě. Můžete z nich třeba vytvořit dráhu do obchodu, kde si zákazníci mohou otestovat pořizované lyže. Můžete také postavit trasu uprostřed náměstí nebo obchodního centra a uspořádat exhibici nebo závody. Na lyže nebo na běžky v létě. Vše je limitováno pouze vaší fantazií.

KONTAKTY

info(a)365ski.cz

+420 728 401 019

www.ski365.cz

Indoor Ski Centrum Ostrava

výuka SKI/SNB a běžky

E-Motion hala
Rudná 3120/126,
Ostrava - Zábřeh, Avion Shopping Park
telefon: 739 436 625

Máte dotaz? Zeptejte se!