BĚŽKAŘSKÉ TRENAŽÉRY

Vyvinuli jsme unikátní zařízení pro běžky. Žádná náhrada jízdy na kolečkových běžkách nebo in-line bruslích, ale na skutečných běžkách. A bez vosků! Kluzný povrch se speciální úpravou ve formě nekonečného pásu se odvíjí mezi dvěma válci. Rychlost pohybu pásu i sklon stopy jsou ovládané na panelu nebo dálkovým ovládačem obsluhou. Lyžař si navíc speciálním lankový ovládačem určuje změny rychlosti podle své aktuálního pocitu. Změny sklonu dráhy a rychlosti pohybu pásu simulují podmínky v terénu.

  • CELOROČNÍ BĚŽKOVÁNÍ
  • OPTIMÁLNÍ KLUZNÉ VLASTNOSTI
  • BEZ OHLEDU NA POČASÍ
  • 365 DNŮ V ROCE

KOMU JSOU SIMULÁTORY URČENY?

KAŽDÉMU. CELÝ ROK.

ZAČÁTEČNÍCI

Metodická výuka pod vedením zkušených instruktorů, okamžitá zpětná vazba, důraz na bezpečnost. Vhodné pro děti i dospělé, ideální pro začátečníky. Individuální přístup díky výuky 1 na 1, velmi rychlé pokroky. Využití metodických pomůcek jako jsou příčné madlo, odrazové zrcadlo, záznamové video atd.

POKROČILÍ

Celoroční dostupnost sportování. Možnost rekreačních a kondičních jízd, zlepšení techniky pod vedením zkušených instruktorů nebo certifikovaných trenérů. Kondiční příprava na známé běžkařské trasy.

TRENÉŘI A PROFESIONÁLOVÉ

Levná a rychle dostupná trasa 365 dnů v roce. Vhodné ke kondiční přípravě i metodické přípravě instruktorů, cvičitelů a trenérů. Možnost vyhodnocování po snímání biometrických nebo fyziologických údajů během tréninku. Proces programovatelného nastavení technických parametrů zařízení. Výhodou je také možnost testování výstroje i výzbroje.

KONTAKTY

info(a)365ski.cz

+420 728 401 019

www.ski365.cz

Indoor Ski Centrum Ostrava

výuka SKI/SNB a běžky

E-Motion hala
Rudná 3120/126,
Ostrava - Zábřeh, Avion Shopping Park
telefon: 739 436 625

Máte dotaz? Zeptejte se!